Operátorka výrobní linky - Mzda 22 000 - 26 000 s ubytováním - jobkontakt.sk Cover

Operátorka výrobní linky - Mzda 22 000 - 26 000 s ubytováním

ID ponuky: 53185

Dohodou

Plat

23 000 - 26 000

Náplň práce

-obsluha výrobní linky -práce v kolektivu -kontrola výrobků

Požiadavky na uchádzača

  • -manuální zručnost -svědomitost a pečlivost -ochota pracovat v nepřetržitém provozu v režimu střídání krátký/dlouhý týden

-měsíční mzdu 20.300,-Kč (základní mzda + bonusy) po zaučení 22 300 Kč -příplatky za noční apod. průměrně + 3.000,- -měsíční odměna za výkon 1.000 -příspěvek na ubytování ve výšší 4000 Kč  -25 dnů dovolené -dotované stravování, kompletní oběd á 24Kč, 2x za 12h směnu -každý měsíc akce šéfkuchařů z různých exotických kuchyní -půlroční odměna za výkon 8.000 vždy v červnu a v prosinci -cafeterie formou BENEFIT+ karty s roční dotací 1500 Kč -příspěvek na dětský tábor 1000kč/ ročně -odměny za pracovní a životní jubilea od 3tis po 30.000,- -vstup do našeho vlastního fitness v objektu (BCross) zdarma -možnost Multisport karty -cca 20 akci ročně, které jsou pro zaměstnance a jejich rodiny většinou úplně zdarma (kulturní akce, divadla v Jihočeském, muzikály v Praze, dětské a rodinné akce, Vánoce, sportovní akce - vodácký výlet, fotbal cup, squash cup, etc. foto seminář pro fotografy, a mnoho dalšího) -skvělý tým a dobrá parta lidí -vánoční dárek každému v ceně kolem 1000 + vánoční večírek -každý den čisté pracovní oblečení -"vitamínový doping" na podzim dárek každému - vitaminy a látky na posílení imunity -očkovávání proti chřipce zdarma -nápoje a ovoce na pracovišti zdarma