Pochůzkář na koksovně, mzda od 33 000 Kč - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Pochůzkář na koksovně, mzda od 33 000 Kč

ID ponuky: 124537

Dohodou

Plat

33000.00

Náplň práce

- podílení se na opravách, odstávkách, výlukách ve spolupráci se strojní údržbou, a to na: - koncové chladiče, benzolové pračky, plastové jímky, lamelové odlučovače, čerpání kanálů atd. - kontrola chodu hermatizačních smyček - odběr a odnos vzorků dle platného rozpisu rajónů - kontroly provozů na samostatných pochůzkových trasách - udržování pořádku na pracovišti

Požiadavky na uchádzača

  • - vyučení v technickém směru, popř chemickém - praxe na obdobné pozici - ochota pracovat v nepřetržitém režimu (8hod směny) - dobrý zdravotní stav - fyzická zdatnost

Měsíční základní hrubou mzdu 32 380 Kč K tomu navíc dostanete: - po zkušební době prémie až 3 800 Kč/měsíčně - příplatky dle zákoníku práce - stravenky v hodnotě 130 Kč/směna - 5 týdnů dovolené - navíc každý měsíc volné dny za stížené pracovní prostředí - vánoční odměny, květnové odměny, odměny za hospodářský výsledek - rychlý přestup do kmene společnosti - smlouva na HPP