Operátor lisovania/zvárania/bodovania - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Operátor lisovania/zvárania/bodovania

ID ponuky: 63507

Dohodou

Plat

650 - 785 EUR/mesiac

Náplň práce

- práca pri zautomatizovaných strojoch (bodovacie, zváracie automaty a poloautomaty) - kontrola výstupov/produktov a dodržiavanie technickej dokumentácie - riešenie problémov, ktoré môžu vznikať pri výrobnom procese - zabezpečenie plynulého chodu výrobného procesu - podávanie správ nadriadenému - dodržiavanie pokynov nadriadeného - práca na 3 alebo 4 zmeny

Požiadavky na uchádzača

  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním základné vzdelanie stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou Jazykové znalosti Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) Pozícia je vhodná pre absolventa

- stabilná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou - možnosť kariérneho rastu - podpora zo strany vedúceho/majstra - podniková jedáleň a bufet MZDA: Od 650 Eur základná mzda + 135 Eur motivačná zložka (v závislosti od praxe a seniority) = 785€ + Zákonné príplatky Ďalej ponúkame: - v prípade potreby je zabezpečené ubytovanie - zároveň je zabezpečená doprava z týchto smerov: trasa 1: Komárno, Chotín, Svätý Peter, Dulovce, Pribeta, Dvory nad Žitavou, Bešeňov, Dolný Ohaj, Hul, Úľany nad Žitavou, Mojzesovo, Malá Maňa, Michal nad Žitavou, Vráble trasa 2: Holanovo, Hurbanovo, Bajč, Nové Zámky, Bánov, Šurany, Komjatice, Černík, Veľký Cetín, Paňa, Vráble trasa 3: Marcelová, Šrobárová, Modrany, Bátorove Kosihy, Gbelce, Svodín, Veľké Ludince, Farná, Málaš, Tek. Lužany, Bajka, Ondrejovce, Dolný Piál, Horný Piál, Iňa, Tehla, Vráble trasa 4: Strekov, Šarkan, Kamenín, Bíňa, Čata, Zalaba, Pastovce, Bielovce, Ipeľský Sokolec, Lontov, Sikenica, Zbrojníky, Hontianska Vrbica, Mýtne Ludany,  Levice, Horná Seč, Kalná nad Hronom, Vráble + variant pre trasu č. 4: Strekov, Šarkan, Kamenín, Bíňa, Čata, Pohr. Ruskov, Hronovce, Želiezovce, Šárovce, Kalná nad Hronom, Vráble Záujemca si hradí: nad 20 km –  2,72€/deň                                   do 20 km – 1,36€/deň