Pracovník/pracovníčka vo výrobe v Hlohovci - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Pracovník/pracovníčka vo výrobe v Hlohovci

ID ponuky: 62845

Dohodou

Plat

735-920 EUR mesačne brutto

Náplň práce

- nenáročná práca v stoji - práca vhodná pre ženy, pre mužov - trojzmenná prevádzka Hlavné činnosti operátorka/operátorky: • vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardného pracovného postupu • kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu • dodržiavanie interných organizačných noriem a predpisov • plnenie ďalších úloh na základe pokynov nadriadeného, v rámci pracovného zaradenia

Požiadavky na uchádzača

  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou Pozícia je vhodná pre absolventa Áno Osobnostné predpoklady a zručnosti - manuálna zručnosť, - ochota pracovať na zmeny, - zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť učiť sa - cit pre detail - dobrý zrak

Zamestnanecké výhody, benefity • Práca v rýchlo rastúcej rodinnej firme • Príležitosti pre kariérny rozvoj - v rámci pracovnej pozície a špecializácie, profesné tréningy • Zaujímavé finančné ohodnotenie • Mzdové zvýhodnenia prislúchajúce pre zmennú prevádzku a prácu cez víkend • Mesačný výkonnostný a dochádzkový bonus • Príspevok na DDS, 3. pilier • Odmeny vyplácané polročne • Odmena za odporúčanie kandidáta • Odmena za dobré nápady • Odmeny pri jubileách • Stravovanie v jedálni za výhodné ceny • Príspevok na dopravu • Sociálny program (teambuildingy, firemné večierky, Vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity)   Mzdové podmienky (brutto) 735 - 920 EUR/mesiac Základná mzda vo výške 735 EUR/mesačne brutto + variabilná zložka mzdy - max. 131 EUR + príspevok na dopravu 0,66 EUR/odpracovaný deň + príplatok za poobednú zmenu 0,27 EUR/hod. + zákonné príplatky