Pracuj ako PICKER v spoločnosti syncreon Slovakia s.r.o. s dopravou zdarma - jobkontakt.sk Cover

Pracuj ako PICKER v spoločnosti syncreon Slovakia s.r.o. s dopravou zdarma

ID ponuky: 52499

Dohodou

Plat

700€ + bonusy do výšky 15%

Náplň práce

Hľadáte si ľahkú manuálnu prácu v Nitre? Máme pre Vás prácu na 2 zmeny v spoločnosti syncreon Slovakia s.r.o. Vašou úlohou bude: * vychystávanie výrobkov podľa objednávky do výroby * účasť na inventúre * prepočítavanie kusov

Požiadavky na uchádzača

  • - minimálne základné vzdelanie

* dvojzmenná prevádzka *Možný mesačný hrubý zárobok: 805 € s bonusmi Bonusy: * 5% po prvom celom odpracovanom mesiaci * 10% po druhom celom odpracovanom mesiaci * 15% od 3. mesiaca * možnosť pracovať nadčasy – PREPLÁCANÉ NADČASY – 25% až 100% + príplatky za víkendy v prípade nadčasu cez víkend * stravné lístky v hodnote 3,83€ (3,61€ hradí zamestnávateľ a 0,22€ hradí zamestnanec) DOPRAVA ZDARMA v rámci Nitry a zo smerov: ** TRNAVA - Sereď - Šintava -Šoporňa - Nitra ** PIEŠŤANY - Leopoldov - Hlohovec - Zbehy - Nitra ** PARTIZÁNSKE - Topoľčany - Preseľany - Koniarovce - Nitra ** HRONSKÝ BEŇADIK - Zlaté Moravce - Jelenec - Nitra ** LEVICE - Vráble - Golianovo - Nitra ** HORNÉ SALIBY - Šaľa - Močenok - Nitra ** NOVÉ ZÁMKY - Dvory nad Žitavou - Mojzesovo - Veľký Cetín - Nitra ** NOVÉ ZÁMKY - Šurany - Palárikovo - Komjatice - Branč - Nitra ** GALANTA - Pata - Veľké Zálužie - Nitra ** SELICE - Mojmírovce - Svätoplukovo – Nitra ** KOMÁRNO – Hurbanovo - Nitra   V prípade Vášho záujmu zašlite Váš životopis na emailovu adresu michal.jancovic@manpower.sk alebo zavolajte na telefónne číslo 0915 838 520.