QUALITY SYSTEM ENGINEER - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

QUALITY SYSTEM ENGINEER

ID ponuky: 68677

Dohodou

Náplň práce

- zodpovědnost za směrnice oddělení kvality, za jejich standardy a procedury - pravidelná aktualizace směrnic a kontrola jejich dodržování - správa, řízení a implementace dokumentace a systémů kvality dle IATF a specifických zákaznických požadavků - sestavování plánu interních a externích auditů ( zodpovědnost za jejich provedení v požadovaném termínu) - příprava podkladů pro externí audity (IATF audity, zákaznické audity) - provádění interních procesních auditů dle VDA 6.3 - příprava školení pro pracovníky kvality, dodržování pravidelného proškolování

Požiadavky na uchádzača

  • - praxe na obdobné pozici v automotive průmyslu - znalost norem ISO 9001, IATF 16949 - znalost VDA 6.3 - komunikativní znalost AJ, min. B2 - analytické myšlení - samostatnost, dobrá organizace

- atraktivní mzda - pravidelné finanční odměny - 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - přátelské a příjemné pracovní prostředí - podpora ze strany vedení - řada benefitů (Multisport karta, penzijní připojištění...) - osobní a kariérní růst