RECEPČNÍ - ASISTENT/KA - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

RECEPČNÍ - ASISTENT/KA

ID ponuky: 52359

Dohodou

Náplň práce

- Zabezpečení plynulého chodu recepce - Péče o návštevy - Osobní, telefonická & e-mailová komunikace s partnery, ostatními firemními odděleními/pobočkami atd. - Organizace porad vedení společnosti - Příprava zasedacích místností - Administrativní a organizační podpora vedení společnosti - Částečně i podpora marketinu & PR, správa intranetu/internetu

Požiadavky na uchádzača

  • - SŠ/VŠ vzdělání - Zkušenost z obdobné pozice - ČJ/SJ na úrovni rodilý mluvčí - AJ nebo NJ na komunikativní úrovni (min. B1) - MS Office na běžné uživatelské úrovni - Řidičský průkaz - Reprezentativní jednání, pečlivost, organizační dovednosti

- HPP, po prvním roce smlouva na dobu neurčitou - Platové ohodnocení dle Vašich zkušeností - Flexibilní pracovní dobu (pevná část: 8:00 - 15:00) - Týden dovolené navíc - Mobil, notebook - Cafeterii - Jazykové kurzy - Penzijní připojištění - Lokalita: Praha - Hostivař