REGULATORY SPECIALIST (nástupní mzda 55 - 70.000) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

REGULATORY SPECIALIST (nástupní mzda 55 - 70.000)

ID ponuky: 114094

Dohodou

Plat

55000.00

Náplň práce

- Zodpovědnost za definování a provádění regulační strategie a certifikací produktů a také za podporu vývoje a prodeje produkt - Stanovování a implementace regulačních požadavků i přizpůsobení v případě změn norem a legislativy - Provádění regulační strategie na základě obchodní strategie - Plánování a provádění certifikací výrobků s externími zkušebními laboratořemi - Podpora autorizace produktů u příslušných úřadů po celém světě - Příprava a správa regulačních dokumentů pro certifikace a posuzování shody (technická dokumentace) - V případě potřeby koordinace hodnocení řízení rizik produktu

Požiadavky na uchádzača

  • - SŠ/VŠ - technické zaměření - Praxe na obdobné pozici min. 3 roky - AJ na pokročilé úrovni - Orientace v oblasti regulací a standardů radio equipment a low voltage - Technické znalosti v oblasti IoT aplikací, HW, konektivitě, bezdrátové komunikace a další

- Atraktivní platové ohodnocení (nástupní plat 55 - 70.000) - Pestrá škála firemních benefitů - mj. dovolená 5 týdnů, nadstandardní lékařská péče, 13. plat, kafetérie, bonusy, příspěvek na penzijní /životní pojištění a mnoho dalších - Nástup možný ihned, případně dohodou - Smlouva na dobu neurčitou - Pozice je vhodná také pro OZP, s docházením do firmy