Regionální obchodník pro Plzeňsko – stálí klienti - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Regionální obchodník pro Plzeňsko – stálí klienti

ID ponuky: 124545

Dohodou

Plat

35000.00

Náplň práce

- v 1. měsící zaškolení (produkty, obchodní dovednosti atd.) - od 2. měsíce samostatná práce ve svěřeném regionu - návštěvy u zákazníků, vedení obchodních schůzek, návrhy těch nejlepších řešení (4 dny v týdnu) - administrativa, zpracování obednávek, reporting v interním systému (1 den v týdnu) - občasná setkání (porady a meetingy) na sídle společnosti

Požiadavky na uchádzača

  • - dobrý technický background (schopnost pochopit produkty) - obchodní zkušenosti či předpoklady - dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování - ochota učit se nové věci a neustále se vzdělávat - základní znalost AJ (pochopit popisy některých produktů) - řp. B

- garantovanou mzdu 45.000Kč již od 1. měsíce - od 2. měsíce obchodní bonusy (průměrný výdělek obchodníka je cca 55-59.000Kč) - 4 týdny dovolené + 5. týden volna přes Vánoční svátky - automobil i k soukromým účelům - mobil, notebook - vzdělávací kurzy a školení dle Vašeho výběru