Senior Key Account Manager - FMCG - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Senior Key Account Manager - FMCG

ID ponuky: 73573

Dohodou

Plat

70000.00 - 80000.00

Náplň práce

Náš klient, mezinárodní potravinářská společnost s výrobními kapacitami v zemích EU nabízí příležitost pro proaktivního obchodníka - Key Account Managera s minimálně pětiletým backgroundem v oblasti FMCG (segment FOOD je výhodou, ale ne podmínkou). - Náš klient nabízí široké portfolio vlastních i licenčních značek ve všech distribučních kanálech s důrazem na moderní trh - KAM - Na této pozici budete mít na starosti spolupráci s obchodními řetězci v ČR za přímé podpory mateřské společnosti v zahraničí - Reportovat budete manažerovi středoevropského regionu v zahraničí.

Požiadavky na uchádzača

  • - velmi dobrá aktivní znalost anglického jazyka, čeština nebo slovenština jako rodný jazyk (nebo na plynulé business úrovni) - prokazatelnou minimálně pětiletou praxi na KAM pozici v oblasti FMCG - znalost obchodních a marketingových principů, zkušenost s budováním a udržováním dlouhodobých vztahů s mezinárodními řetězci, kontakty - velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti - orientaci na zákazníka, obchodní ambice - vysokou samostatnost, ochotu hodně cestovat v rámci ČR

Opravdovou životní příležitost pro aktivní a ambiciózní obchodníky se zkušeností s FMCG KAM byznysem - zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou - odpovídající ohodnocení - firemní automobil, notebook, mobil a veškeré další potřebné vybavení - možnost podílet se na dalším rozvoji úspěšné zahraniční společnosti na českém trhu - samostatnost, velkou míru nezávislosti, možnost určovat si své pracovní nasazení dle cílů, vybrat si místo, ve kterém chci pracovat