Senior iOS Developer - Praha - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Senior iOS Developer - Praha

ID ponuky: 90318

Dohodou

Plat

100000.00

Náplň práce

- vývoj aplikací pro systémy iOS a macOS - spolupráce na vývoji vlastní aplikace BabelApp  - vývoj zakázkových mobilních aplikací - práce na českých i zahraničních projektech - návrh a realizace inovativních řešení - práce v dynamickém a profesionálním týmu - sledování nových technologií na trhu mobilních telefonů

Požiadavky na uchádzača

  • - zkušenosti s vývojem pro mobilní zařízení iOS a/nebo macOS - programovací jazyk Objective C nebo Swift (výhodou znalost C/C++), velmi dobrá znalost platformy iOS a/nebo macOS - analytické a koncepční myšlení - velmi dobré komunikační schopnosti - schopnost týmové i samostatné práce - anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace

- perspektivní a zajímavou práci ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT - flexibilní pracovní dobu a home-office - možnost práce z Malajsie  - osobní rozvoj (odborné a další kurzy, účast na konferencích atd.) - realizaci vlastních nápadu na vývoji produktů - výborná dostupnost, metro “C“ – Pankrác, možnost garážového stání - zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, firemní kantýna, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, MultiSport karta, firemní společenské a sportovní akce aj.