Seřizovač-jednosměnný provoz/dovolená navíc/bonusy - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Seřizovač-jednosměnný provoz/dovolená navíc/bonusy

ID ponuky: 90320

Dohodou

Plat

30000.00

Náplň práce

- Kontrolovat a upravovat parametry nastavení strojů  - Dělat drobné opravy a úpravy strojních zařízení  - Seřizovat roboty a manipulátory - Zajišťovat plynulost výroby - Spolupracovat s dalšími odděleními jako technologie a údržba

Požiadavky na uchádzača

  • - SOU, SŠ vzdělání - Praxe a zkušenost se vstřikolisy PLC - Ochota práce v nepřetržitém pracovním režimu (krátký dlouhý týden) - Základní znalost práce na PC - velkou výhodou bude pokud jsi odpověděl na jeden z bodů níže ANO ->  - Řidič vysokozdvižného vozíku - Jeřábník tř. 0 - Další kurzy (zámečník, svářeč apod.)

- Dovolená 5 týdnů - Jednosměnný provoz - Příspěvek na stravování - Elektronické stravenky v hodnotě 110 Kč - Příspěvek na penzijní připojištění až do výše 600 Kč - Příspěvek na životní pojištění 500 Kč - Příspěvek na dětskou rekreaci až do výše 2 200 Kč