Stavbyvedoucí - pružná pracovní doba! - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Stavbyvedoucí - pružná pracovní doba!

ID ponuky: 93071

Dohodou

Plat

40000.00

Náplň práce

- Samostatné vedení svěřeného úseku na stavbě - Vedení stavebního deníku - Spolupráce s projektovým manažerem, investorem apod. - Koordinace a komunikace se subdodavateli a odsouhlasování soupisů prací subdodavatelům - Zajišťování objednávek materiálu na stavbu a odpovědnost za kontrolu dodávek materiálů - Zodpovědnost za dodržování technologických postupů, pracovní kázně, BOZP a PO - Účast na kontrolních dnech stavby (s investorem) - Zodpovědnost za harmonogram a kvalitu provádění - Spolupráce při sestavování VCP a MNP

Požiadavky na uchádzača

  • - Zkušenosti s realizací stavebních zakázek, nejlépe v oblasti bytové výstavby nebo stavbami občanské vybavenosti - Alespoň částečnou zkušenost s vedením týmu (přímých podřízených i subdodavatelů) - Skvělou orientaci v projektové dokumentaci - Znalost práce na PC (MS Excel, Outlook) - Schopnost komunikovat a vyjednávat (s investorem, projektantem, subdodavateli apod.) - ŘP sk. B (aktivní řidič)

- Přátelskou atmosféru na pracovišti - Každoroční prémie - Pružnou pracovní dobu - Služební telefon, notebook, případně služební automobil (odvislé od dané stavby a jejího umístění) - Firemní školení a kurzy (např.: při získání a udržení autorizace) - Týden dovolené navíc - Stravenky - Příspěvek do Cafeterie - Příspěvek na penzijní či životní pojištění