TECHNOLOG / VEDOUCÍ ÚDRŽBY S AJ - nástrojárna / lisovna - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

TECHNOLOG / VEDOUCÍ ÚDRŽBY S AJ - nástrojárna / lisovna

ID ponuky: 93266

Dohodou

Plat

45000.00

Náplň práce

- kompletní vedení a koordinace oprav a údržby strojového parku výrobní společnosti - vedení týmu servisních techniků, elektrikářů, nástrojárny a technologie (do 20 lidí) - úzká spolupráce s manažerem výroby a provázanost s výrobními procesy - zajištění odborného vzdělávání týmu v souvislosti se změnami výroby a technologie

Požiadavky na uchádzača

  • - min. SŠ vzdělání technického směru - zkušenosti na pozici Technologa, či praxe na obdobné pozici Vedoucího údržby - dokázat se orientovat v oblasti strojů lisovny/nástrojárny a její údržby  - anglický jazky na komunikativní úrovni

- zajímavé mzdové ohodnocení - 13. plat - příspěvek na penzijní připojištění - možnost profesního růstu - práce v nadnárodní společnosti - příspěvek na dopravu - zajištění závodního stravování nebo možnost stravenkového paušálu, firemní akce, atd.