Technický administrátor s AJ - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Technický administrátor s AJ

ID ponuky: 126038

Dohodou

Plat

30000.00

Náplň práce

- Komunikace mezi mateřskou firmou ve Švýcarsku a externí firmou - Poptávání zpracování a změny dokumentů u externí firmy na základě požadavků projektových manažerů z mateřské společnosti - Občasné úpravy technické dokumentace a překlady do požadovaných jazykových variant - Komunikace s externí firmou za účelem stanovení cenové nabídky a času zpracování - Koordinace dokumentů: Interní manuály, Externí manuály, Listy technických požadavků - Správa uložiště dokumentů a historie verzí - Koordinace informací interně/externě

Požiadavky na uchádzača

  • - Ukončené středoškolské studium s maturitou - Vysokou motivovanost, samostatnost a spolehlivost - Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti - Nutné technické znalosti pro komunikaci s projektovými manažery a autory textů - Nutné velmi dobré dovednosti pro práci se soubory a jejich organizaci - Jasné a přesné vyjadřování v CZ a AJ (NJ výhodou) - Znalost standardních IT nástrojů, zpracování dokumentů, Adobe professional, email - Tato pozice není o vytváření obsahu dokumentů, je potřeba obsahu porozumět - Každodenní komunikace v angličtině - Dobré mezilidské vztahy, týmový hráč - Pravidelné cesty do mateřské společnosti ve Švýcarsku: 3-4x za rok - Řidičský průkaz skupiny B

- Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem - Pružná pracovní doba - Příspěvek na dopravu - Benefity pro volný čas - Výhodný mobilní tarif - Dovolená 25 dní - Firemní akce - Přátelský kolektiv