Technik kvality a 3D měření - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Technik kvality a 3D měření

ID ponuky: 126021

Dohodou

Plat

31000.00

Náplň práce

- měření svařovaných a lisovaných dílů karosérie, podvozku a nejrůznějších dalších konstrukčních prvků pomocí 3D měřícího stroje a ultrazvuku - Produktové audity - Kalibrace - analýzy vzorků materiálu a vyhodnocování testů kvality - tvorba reportů z měření a práce s PC - vstupní kontrola materiálu

Požiadavky na uchádzača

  • - vzdělání technického směru nebo praxe na obdobné pozici - znalost nástrojů kvality ve výrobě - orientace v technické dokumentaci - ochota práce na 3 směny – volné víkendy!

- 13. mzda a měsíční výkonnostní bonusy navíc ke mzdě - smlouva na dobu neurčitou ihned od nástupu! - podpora při profesním vzdělávání a možnost kariérního růstu - 5 týdnů dovolené - příspěvek na dojíždění - příspěvky na zdraví, sport a kulturu - příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění - závodní stravování zdarma a další…