Technik zákaznické kvality, Vsetín - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Technik zákaznické kvality, Vsetín

ID ponuky: 126022

Dohodou

Plat

45000.00

Náplň práce

- Zodpovídáte za kvalitu svěřené části výroby - Organizujete a řídíte výrobní kontrolu - Jste v přímém kontaktu se zákazníkem i dodavatelem - Řešíte zákaznické reklamace - Provádíte interní audity, účastníte se dodavatelských i zákaznických auditů - Navrhujete a realizujete nápravná opatření, vyhodnocujete jejich účinnost - Tvoříte a aktualizujete dokumentaci kvality - Podílíte se na uvolňování vstupních dílů do série

Požiadavky na uchádzača

  • - VŠ / SŠ vzdělání, technicky zaměřený člověk - Orientace v systémech kvality - Analytické schopnosti a cit pro prezentaci výsledků - Dobré komunikační schopnosti pro komunikaci interní, zákaznickou i dodavatelskou - Znalost německého nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni pro každodenní komunikaci

- Zaměstnání ve stabilní společnosti - 13. mzda a věrnostní bonusy - Vzdělávání a příležitost k rozvoji, možnost spolupráce na novém projektu - 25 dnů dovolené - Jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem - Dotované závodní stravování - Po domluvě s vedoucím možnost home-office