Technolog - se zaměřením na zdravotnictví - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Technolog - se zaměřením na zdravotnictví

ID ponuky: 126034

Dohodou

Plat

40000.00

Náplň práce

- koordinace svěřených projektů - vývoj a návrh automatizace a inovace - technologická příprava výroby - tvorba kontrolních plánů a technických specifikací - dohled nad provádění zkoušek při zavádění nových produktů do výroby - konečná kontrola a uvolňování vzorků pro výrobu - spolupráce při výběru a hodnocení dodavatelů - optimalizace výrobních procesů - implementace metod a nástrojů kvality do výroby - spolupráce s kolegy

Požiadavky na uchádzača

  • - předchozí zkušenost na obdobné pozici - technolog/ procesní inženýr - znalost vstřikovacích forem nebo technologie vstřikování plastů (výhoodu) - znalost automatizace (montážní linky) - angličtina na úrovni B1/B2

- stravenky v hodnotě 130 Kč - týden dovolené navíc - příspěvek na dopravu - jazykové kurzy v pracovní době - závodní stravování - flexibilní pracovní doba - rodinné prostředí firmy