Údržbář - Čakovice - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Údržbář - Čakovice

ID ponuky: 39018

Dohodou

Plat

33 - 35.000 Kč

Náplň práce

Preventivní a prediktivní údržba strojů, zařízení, řešení nápravných opatření (plynulé fungování mechanických a hydraulických strojů ve výrobě) Realizace nápravných opatření z operativních údržeb a zajištění plynulého fungování mechanických a hydraulických strojů Podílení se na sestavování plánu prevence a predikce, spolupráce s výrobou

Požiadavky na uchádzača

  • SOU Zkušenost z údržby strojů mechanických a hydraulických Min. 3 roky praxe na pozici údržbáře ve strojírenství (ne správa budov) Spolehlivost a samostatnost Pracovitost a zručnost Vyhláška 50 výhodou

Příjemné pracovní prostředí nové moderní haly - Praha 9 Čakovice (dobrá dostupnost z Letňan) Dvousměnný provoz (6:30-14:30 a 14:30-22:30) Mzdu 33.000 - 35.000 Kč/měs. Stravenky 90 Kč/směnu 13. plat 20 dní dovolené za kalendářní rok Životní pojištění Konzultační služby v oboru práva, financí a zdraví zdarma