Vedoucí (teamleader) v oblasti námořní přepravy (Sea Freight) - jobkontakt.sk Cover

Vedoucí (teamleader) v oblasti námořní přepravy (Sea Freight)

ID ponuky: 73572

Dohodou

Plat

40000.00 - 60000.00

Náplň práce

Náš klient je významná logistická firma sídlící v Brně. Vedoucí námořních přeprav je zodpovědný zejména za operativní část nasmlouvaných námořních přeprav pro zákazníky firmy. Řídí menší tým specialistů. Oslovujeme profesionály s praxí v řízení operativy přepravní logistiky ze zámořských zemí (Sea Freight, kontejnerové přepravy námořní cestou).

Požiadavky na uchádzača

  • Co musíte umět a znát, abyste měli šanci dozvědět se víc? · velmi dobře se aktivně domluvit anglicky (opravdu to potřebujete k práci, není to formalita) · PC je pro vás užitečný nástroj, ne nepřítel (ERP systémy, Excel atd.) · praxe na vedoucí (teamleader) pozici v oddělení přepravní logistiky v obchodní či spediční firmě je výhodou · potenciál k řízení menšího týmu · proaktivní přístup k práci, pragmatičnost, velmi dobrou úroveň komunikace. · schopnost pracovat v týmu i samostatně, schopnost poradit si v náročných situacích · flexibilita a efektivita práce

Příležitost uplatnit své odborné znalosti i leadership na pozici ve středním managementu významné firmy. Odpovídající mzdové ohodnocení. Zajímá Vás to ? Tak se nám ozvěte, seznámíme Vás s touto nabídkou !