Zákaznická podpora na pobočce – baví Vás stroje a technika? - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Zákaznická podpora na pobočce – baví Vás stroje a technika?

ID ponuky: 70126

Dohodou

Plat

30000.00 - 35000.00

Náplň práce

Co Vás v práci čeká? -Budete kontaktní osobou pro zákazníky. -Budete radit zákazníkům a doporučovat řešení. -Budete komunikovat s dalšími lidmi ve firmě. -Čeká Vás také administrativa spojená s výkonem práce.

Požiadavky na uchádzača

  • Jak si Vás představujeme? -Máte zkušenosti v prodeji, zákaznickém servisu nebo administrativě. -Jste technický typ, který se orientuje ve strojích, technice nebo má alespoň chuť se to naučit. -Jste komunikativní, spolehlivý a pracovitý. -Jste aktivní řidič.

Co Vám nabízíme? -Velmi dobrou mzdu a bonusy k tomu. -Stravenky. -Týden dovolené navíc. -Sick Days. -Multisportku. -Vzdělávání a kariérní růst. -Další příspěvky na narozeniny a další významné události. -Přátelské prostředí a fajn tým.