Manažér obchodného tímu Čadca a okolie - NN Životná poisťovňa, a.s. Cover

Pracovná pozícia

Manažér obchodného tímu Čadca a okolie

ID ponuky: 63713

Referenčný kód: 79b62f65

Dohodou

Plat

1 500 EUR mesačne

1 500 EUR/mesiac

Náplň práce

Hľadáme odhodlaného manažéra pre oblasť Čadca a okolie, ktorého hlavnou úlohou je odovzdať svoje obchodnícke zručnosti, vybudovať a vytvoriť si tím profesionálnych obchodníkov. Ponúkame každodenné aktivity rozložené do: 1. Nábor a výber vhodných kandidátov Ako to budeš robiť ? Inzercia je najľahšia, toto si však vyžaduje viac tvojej kreativity, aktivity smerované k budovaniu svojho tímu, využitie svojich kontaktov a poznanie "svojho územia". 2. Adaptácia, rozvoj a vedenie svojho tímu Ako to robíme teraz? Máme prepracovaný systém vzdelávania, materiály, pracovné postupy, pravidelné vedenie porád, vedenie rozvojových stretnutí, workshopy. Vieme však, že každý je jedinečný a vyžaduje iný prístup a tu je tvoja úloha. 3. Monitoring a zodpovednosť za obchodné výsledky, stanovené plány a ciele celej skupiny Čo sa nám osvedčilo ? Aktivity, aktivity, aktivity - pravidelné a zamerané na dosiahnutie výsledku. Tvoj úspech=úspech tvojho tímu Máš obrovský priestor na uplatnenie svojich obchodníckych zručností. Keď sme si to spočítali a podčiarkli, vyšlo nám to na 80% pracovného času, zostávajúcich 20% tvorí uplatnenie tvojich obchodníckych zručností, administratíva, taktiež priestor na nové nápady, ktoré môžeš s našou podporou navrhovať a implementovať, nové projekty.

Požiadavky na uchádzača

Prepracovaný systém vzdelávania manažérskych zručností Prepracovaný systém vzdelávania poradcov, ktorý ti pomôže v adaptácii tvojho tímu Podpora HR pri výbere správnych kandidátov Podpora zo strany regionálneho riaditeľa, kolegov a celej firmy nielen počas adaptácie, ale celej doby pôsobenia v NN Presne a jasne definované podmienky odmeňovania s motivačným systémom ohodnotenia Možnosť upraviť si pracovný čas tak, aby si mal možnosť venovať sa aj sebe a svojej rodine Získaš zázemie, podporu silnej a úspešnej medzinárodnej spoločnosti