Manažér predaja pre oblasť Žilina a okolie - NN Životná poisťovňa, a.s. Cover

Pracovná pozícia

Manažér predaja pre oblasť Žilina a okolie

ID ponuky: 63714

Referenčný kód: 2de619ed

Dohodou

Plat

1 200 EUR mesačne

1 200 EUR/mesiac

Náplň práce

Ste skúsený obchodník a zároveň chcete riadiť obchodný tím? Pridajte sa do tímu NN ako manažér predaja a budete sa môcť realizovať v oblasti: - akvizície nových firemných klientov, uzatvárania DDS zmlúv (3. dôchodkový pilier) a DSS zmlúv (2. dôchodkový pilier); - komplexnej starostlivosť a poradenstva; - riadenia a podpory pridelených externých predajcov dôchodkových produktov; - náboru a tvorby svojho externého obchodného tímu.

Požiadavky na uchádzača

- práca v renomovanej medzinárodnej spoločnosti, ktorá je jednotkou na trhu doplnkového dôchodkového sporenia; - atraktívny a žiadaný produkt dôchodkového sporenia s unikátnym zhodnotením a veľkým potenciálom rastu; - zaujímavé finančné ohodnotenie od 1 200 eur mesačne v závislosti od dosiahnutých výsledkov; - široké možnosti vzdelávania; - možnosť kariérneho postupu.