NN Poradca pre oblasť Čadca a okolie - NN Životná poisťovňa, a.s. Cover

Pracovná pozícia

NN Poradca pre oblasť Čadca a okolie

ID ponuky: 63711

Referenčný kód: 883b3ed9

Dohodou

Plat

1 250 EUR mesačne

1 250 EUR/mesiac

Náplň práce

- oslovovanie nových klientov - starostlivosť a servis o existujúcich klientov - kontaktovanie klientov oslovených z nášho call centra - poradenstvo a dôkladná analýza potrieb klienta - uzatváranie zmlúv - účasť na pravidelných poradách - absolvovanie procesu vzdelávania (školenia, webináre, e-learning, samovzdelávanie) Na čom Ti v práci naozaj záleží ? Záleží mi na tom, aby : - to, čo robím malo zmysel - moje úsilie bolo spravodlivo finančne ohodnotené, s možnosťou ovplyvnenia výšky mojej provízie - môj pracovný čas bolo možné prispôsobiť životu a rodine - moji kolegovia boli priateľskí a féroví - firma, s ktorou spolupracujem, ma podporovala v sebarealizácii - za mnou stála silná značka, s hodnotami a produktami, ktorým verím Ak si odpovedal aspoň 3x ÁNO, si na dobrej ceste získať zaujímavé a prosperujúce uplatnenie na trhu práce

Požiadavky na uchádzača

Ako Ťa podporíme? - flexibilitou v čase a mieste (máš možnosť si manažovať svoj čas , stretnúť sa s klientom na pobočke, alebo v teréne) - pridelenie klientov z databázy (špeciálna podpora na rozšírenie tvojej databázy klientov) - atraktívnymi províziami + Tvoj rozbeh podporíme fixnou zložkou, bez nároku na vrátenie našej investície - možnosť stretnúť sa uzatvoriť obchod s klientom aj na diaľku (prispôsobili sme sa aktuálnej situácii, čo klienti aj poradcovia veľmi oceňujú a využívajú) - prepracovaným adaptačným a vzdelávacím procesom, ktorý dostaneš opäť bez nároku vrátenia našej investície , vzdelávací proces podporujeme a vykonávame aj online - firma, manažér, kolegovia – všetci Ti budú nie len pri štarte nápomocní - zázemím – pobočky k dispozícii nie len v mieste tvojho pôsobiska - systémom vzdelávania podporujúcim osobný a kariérny rast - práca sa vykonáva na základe registrácie v Národnej banke Slovenska , ako viazaný finančný agent, bez nutnosti otvárania živnostenského oprávnenia