Zdravotná sestra - Nemocničná a.s. Cover

Pracovná pozícia

Zdravotná sestra

ID ponuky: 51734

Referenčný kód: e4a95746

Dohodou

Plat

Od 849,06 do 1 049,40 EUR mesačne

mzdové zvýhodnenie za prácu v sťaženom prostredí, za nočnú prácu, prácu v sobotu, nedeľu a vo sviatok

Náplň práce

Tvojou úlohou bude poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti pacientom tak, aby sa cítili príjemne, spokojne a aj napriek nemocničnému prostrediu mali úsmev na tvári :) Svoje oddelenie si môžeš vybrať!

Požiadavky na uchádzača

  • Požadované jazyky a úroveň: slovenčina (expert)
  • - zodpovedný prístup k pacientom - pozitívny vzťah k práci a pracovným povinnostiam - príjemné vystupovanie, trpezlivosť - ochota a chuť vzdelávať sa - zodpovednosť a spoľahlivosť - korektnosť a lojálnosť -

• Náborový príspevok 1 000 € • Naberieš cenné skúsenosti vo svojom odbore • Za super cenu ťa ubytujeme v nemocničnej ubytovni • Tvoji najbližší dostanú zľavu pri platenej zdravotnej starostlivosti • Lepšie ceny v nemocničnej lekárni • Pri každom pracovnom a životnom jubileu dostaneš odmenu • Prispejeme ti na DDS • Kartu MultiSport, nech si stále fit • ...a viac dovolenky!

Fotky pracoviska