IT Business Analytik - PRO Business Solutions s.r.o. Cover

Pracovná pozícia

IT Business Analytik

ID ponuky: 56578

Referenčný kód: 873a5df7

Dohodou

Plat

2 500 EUR mesačne

od 2.500 EUR/mesiac

Náplň práce

- Do vývojového tímu nášho klienta hľadáme IT business analytika, ktorému nie je cudzí vývoj mobilných a webových aplikácií, má skvelé komunikačné, prezentačné ako aj technické zručnosti. Náplňou práce je vytvorenie návrhu riešenia a tvorba biznisových a technických špecifikácií systému pre moderných klientov z rôznych oblastí. - získavanie, analýza a validácia biznis potrieb od všetkých stakeholderov a ich následná špecifikácia, - spolupráca s celým projektovým tímom: architekt, projektový manažér, vývojári a dizajnéri, - identifikácia problémov, rizík a šedých miest v jednotlivých biznis požiadavkách, - zodpovednosť za zabezpečenie úplnosti, konzistentnosti, zrozumiteľnosti a jednoznačnosti všetkých požiadaviek, - tvorba špecifikácie, ktorá bude podkladom pre architekta pre návrh uceleného optimálneho riešenia ako aj pre vývojový tím.

Požiadavky na uchádzača

Iné výhody a benefity – Home Office – možnosť práce z domu, – zázemie a stabilita v tradičnej slovenskej IT firme, – systém odmeňovania založený na kvartálnom hodnotení výkonu zamestnanca, – priateľský a stabilný profesionálny tím, – možnosť ďalšieho vzdelávania (platené online kurzy, certifikácie, atď.), – jazykové kurzy priamo vo firme, – relax zóna s možnosťou odreagovania sa (football table, darts, Xbox), – flexibilný pracovný čas, – pravidelné eventy a teambuildingy. Osobnostné predpoklady a zručnosti – skúsenosti na podobnej pozícii minimálne 5 rokov, – skúsenosti so zberom a získavaním softvérových požiadaviek, – UML – skúsenosti s písaním softvérových špecifikácií, – dobré komunikačné a prezentačné schopnosti, – analytické myslenie, – znalosť základných pojmov z oblasti IT bezpečnosti ako napr. hash, process, UML prípadne kryptovanie, – anglický jazyk písmom aj slovom.