Odborný konzultant - Prvá stavebná sporiteľňa, a.s. Cover

Pracovná pozícia

Odborný konzultant

ID ponuky: 68436

Referenčný kód: 8cc8a5c6

Dohodou

Plat

Od 150 do 1 500 EUR mesačne

neobmedzený príjem v závislosti od výsledkov práce, provízie

Náplň práce

Odborný konzultant bude zabezpečovať: - sprostredkovanie v oblasti stavebného sporenia - servis stavebným sporiteľom - komplexnú úverovú ponuku v oblasti stavebného sporenia - konzultácie a sprostredkovanie v oblasti poistných produktov - starostlivosť o klientov na zverenom území a vyhľadávanie nových klientov

Požiadavky na uchádzača

- silné zázemie v existujúcich kanceláriách a práca pre renomovanú banku s vysokým kreditom na trhu - motivujúce finančné ohodnotenie - odmeny za nadštandardné výsledky - bezplatné školenia – produktové školenia, školenia v oblasti úspešného predaja - organizačná, legislatívna a marketingová podpora - vybavenie modernou technikou - zdarma notebook s prístupom na internet - stavebné sporenie a úvery so zvýhodnenými podmienkami, výhodné účelové pôžičky - exkluzívne motivačné aktivity, motivačné semináre pre najlepších, spoločenské a športové akcie - flexibilný pracovný čas