Klientský pracovník - Radoslav Šutovský - Agentúrna kancelária, Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s. Cover

Pracovná pozícia

Klientský pracovník

ID ponuky: 69938

Referenčný kód: 36101779

Dohodou

Plat

Od 400 do 1 500 EUR mesačne

mzdové ohodnotenie je témou výberového pohovoru a závisí od schopností a skúseností kandidáta

Náplň práce

ČOMU SA BUDETE VENOVAŤ NA TEJTO POZÍCII? Páčilo by sa Vám pracovať ako klientsky pracovník, ale sedieť a čakať na klienta je pre Vás nuda? Využite potenciál klientov, ktorý dáva naša spoločnosť a nájdite si tých svojich. Chyťte sa svojej šance a staňte sa členom rodiny Allianz. Aké výzvy Vás čakajú a čo budete na tejto pozícii robiť? • Aktívne oslovovať klientov na produkty poisťovne v priestoroch pobočky • Zisťovať potreby klientov a byť poradcom v oblasti zabezpečenia – zaujímať sa o klienta a o jeho spokojnosť • Mať zodpovednosť za svoj výkon a svoj príjem • Udržiavať a budovať férové vzťahy s klientmi • Zabezpečovať servis pre zákazníka zodpovedne a s dôrazom na jeho spokojnosť

Požiadavky na uchádzača

NA AKÉ BENEFITY SA U NÁS MÔŽETE TEŠIŤ? - Adaptácia (4-6mes) - výnimočné platové ohodnotenie - možnosť prispôsobenia pracovnej doby – flexibilita - kreatívne a dynamické pracovné prostredie - vzdelávanie, osobný rozvoj, elitný prístup - 5**** certifikát! Bezplatne a od profesionálov - zvýhodnené provízie za starostlivosť, vernostný program - bezplatné zriadenie web stránky s firemným dizajnom a vlastným on-line predajom - podpora formou klientskych databáz - skvelých kolegov a nadriadeného, s ktorými to nebude len o práci Sme spoločnosť, kde je ľudský prístup jedným z našich pilierov.

Fotky pracoviska