Staň sa REGAL POKÉ Majsterkou/Majstrom - Regal Burger, s.r.o. Cover

Pracovná pozícia

Staň sa REGAL POKÉ Majsterkou/Majstrom

ID ponuky: 61534

Referenčný kód: fed97dfd

Dohodou

Plat

Od 4,50 do 6,20 EUR mesačne

U nás môžeš pracovať brigádne ale aj na TPP.

Náplň práce

Si mladá, aktívna študentka/študent, alebo už máš po škole a rozmýšľaš čo ďalej ? Zaujímaš sa o moderný street food ? Rada/Rád sa usmievaš a baví ťa komunikácia s ľuďmi ? Staň sa členkou/členom nášho vznikajúceho POKÉ teamu ! Čo budeš robiť ? - prípravu surovín - s úsmevom komunikovať so zákazníkmi a prijímať objednávky - skladať poké misky - pracovať s pokladňou Možnosť pracovať v Bory Mall alebo Eurovei.

Požiadavky na uchádzača

  • - Hľadáme milých samostatných ľudí, pre ktorých je práca so zákazníkmi a jedlom potešením. Je super, ak máš skúsenosti v gastre, ale ak nie, nevadí. Všetko sa u nás naučíš.

- 20% zľava pre teba a tvojich kamarátov v Poké a Regal Burger