SCALA/JAVA developer (BA) - SOFTEC, s.r.o. Cover

Pracovná pozícia

SCALA/JAVA developer (BA)

ID ponuky: 41285

Referenčný kód: ef85a557

Dohodou

Plat

Od 1 800 EUR mesačne

Vyška mzdy je závislá od šikovnosti a nasadenia a vzniká dohodou ;)

Náplň práce

Baví ťa vývoj a vieš, že SCALA nie je La Scala? Vieš, o čom je funkcionálne programovanie? Potom poď s nami vyvíjať riešenie určené pre oblasť zdravotníctva, ktoré dokáže zbierať a vyhodnocovať rozsiahle štatistické dáta a predikovať rôzne situácie? Do nášho SCALA teamu hľadáme šikovných developerov s otvorenou hlavou, ktorých baví učiť sa a neustále spoznávať nepoznané. Budeš pracovať v agilnom vývojovom teame evolučného dizajnu. Čo budeš robiť? - podieľať sa na vývoji a údržbe SW riešenia prevažne na microservisnej architektúre; - vyvíjať aplikácie v internete; - učiť sa a vyvíjať v najnovších technológiách; - analyzovať, navrhovať a vyvíjať aplikačnú logiku v jazyku SCALA/JAVA; - podporovať implementované riešenia, upravovať a rozširovať; - komunikovať s vývojovým a zákazníckym teamom, analyzovať používateľské požiadavky a navrhovať technické špecifikácie; - poskytovať podporu pri testovaní vyvíjaných riešení.

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 3
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (mierne pokročilý)

Čo ponúkame? - neoceniteľné skúsenosti z vývoja SW riešení - možnosť pracovať na zmysluplných riešeniach - podporu skúsených mentorov a zaučenie, kariérny rast a rozvoj - prácu v skvelom ITeame, kde práca je aj hrou - zaujímavý benefitný systém zohľadňujuci level seniority - množstvo športových a kultúrnych aktivít, podporu zdravia - nielen prácou sme živí – spoločné Softecovice, divízovice - flexibilný pracovný čas, možnosť 5 dní Home Office v mesiaci - možnosť zahrať si šípky či stolný futbal v našej oddychovke - ak je bike Tvojou vášňou, môžeš si ho odložiť v cyklomiestnosti, alebo vlastná posilka a potom sprcha. ...pretože všetci sme na jednej vlne ;)

Fotky pracoviska