Senior JAVA developer (náborový příspěvek 30 000 Kč) - STUDENT AGENCY / RegioJet Cover

Pracovná pozícia

Senior JAVA developer (náborový příspěvek 30 000 Kč)

ID ponuky: 42692

Referenčný kód: 8e6e9931

Dohodou

Plat

Od 60 000 do 70 000 EUR mesačne

základní plat + odměny; je možnost i na freelance.

Náplň práce

Vývojářský tým holdingu STUDENT AGENCY se neustále rozrůstá. V současné době posouvá naše špičkové produkty 5 produktových týmů, ve kterých pracuje 27 softwarových specialistů různých úrovní, znalostí a zkušeností. Vyvíjíme webové aplikace za použití moderních technologií, které běží v netriviálním hardwarovém prostředí a slouží tisícům uživatelů denně. Naši programátoři pracují v menších skupinách 3 až 10 lidí a úzce spolupracují s kolegy z produktových oddělení. Chcete se podílet na vývoji našich špičkových produktů? Nahlédněte do našeho IT oddělení. V současné chvíli hledáme nového kolegu na pozici SENIOR JAVA DEVELOPER. Vaši náplní práce bude: - vývoj nové funkcionality v oblasti autobusové a vlakové dopravy STUDENT AGENCY - integrace na API prodejních systémů třetích stran - rozvoj architektury stávajících řešení

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 3
  • - programování JAVA - znalost Java concurrency - znalost REST - znalost Spring (IoC, Security) - znalost SQL (a PostgreSQL) - znalost Apache Tomcat znalost verzovacího nástroje Git uvítáme i zkušenost s nástrojem Logstash uvítáme i zkušenost se znalostí Linuxu