Lekár bez špecializácie - Svet zdravia, a.s Cover

Pracovná pozícia

Lekár bez špecializácie

ID ponuky: 51964

Referenčný kód: 67a9f240

Dohodou

Plat

v závislosti od profilu kandidáta

Náplň práce

• Poskytuje a zabezpečuje komplexnú zdravotnú starostlivosť v súlade s koncepciou daného odboru na svojom úseku • Samostatný výkon odborných špecializovaných diagnostických postupov a liečebno preventívnej činnosti na lôžkovom oddelení vnútorného lekárstva

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 1
  • - manuálna zručnosť - schopnosť neustále sa vzdelávať - Výhodou: - zaradenie do špecializačného odboru anestéziológia a intenzívna medicína (možnosť pracovať na OAIM) - zaradenie do špecializačného odboru vnútorné lekárstvo ( možnosť pracovať na oddelení vnútorného lekárstva ) - zaradenie do špecializačného odboru gynekológia a pôrodníctvo ( možnosť pracovať na gynekologicko-pôrodníckom oddelení)

- Podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov Zdravie - Vernostná karta Dr. Max - Celoročná zdravotná starostlivosť ProCare Zamestnanecké akcie - Medzinárodný maratón mieru v Košiciach a ČSOB Bratislava marathon Rodina - Medzinárodný deň detí - Mikuláš - Letný tábor pre deti, - 1. deň v škole prváčika s plnou náhradou mzdy zamestnanca Kultúra - Výhodné predplatné časopisov

Fotky pracoviska