Lekár - NsP Galanta - Svet zdravia, a.s Cover

Pracovná pozícia

Lekár - NsP Galanta

ID ponuky: 51964

Referenčný kód: 67a9f240

Dohodou

Plat

Od 1 192 EUR mesačne

naša ponuka môže byť vyššia a môže obsahovať ďalšie formy bonusov, v závislosti od skúseností a profilu kandidáta

Náplň práce

Očakávame - nového lekára, ktorý bude poskytovať zdravotnú starostlivosť v súlade s platnými právnymi predpismi, etickým kódexom zdravotníckeho pracovníka s ohľadom na práva pacientov - zabezpečovanie komplexnej a konziliárnej zdravotnej starostlivosti v súlade s koncepciou daného odboru na svojom úseku. A vykonávanie diagnostickej a preventívno-liečebnej činnosti - lekára bez kvalifikácie, ktorý bude pracovať pod dohľadom a riadiť sa pokynmi kvalifikovaného lekára a primára oddelenia.

Požiadavky na uchádzača

  • - Starostlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, aktívny prístup, dodržiavanie pravidiel, schopnosť riešiť kritické situácie, schopnosť určiť si priority. - Výhodou: - zaradenie do špecializačného odboru anestéziológia a intenzívna medicína - zaradenie do špecializačného odboru vnútorné lekárstvo - zaradenie do špecializačného odboru gynekológia a pôrodníctvo

Nespájame svoju identitu len s prácou. Našim zamestnancom ponúkame výhody s prihliadnutím na tie najvyššie životné hodnoty. Našou najvyššou prioritou je Vaše ZDRAVIE, poskytujeme celoročnú zdravotnú starostlivosť pre Vás a Vašich blízkych. Podporujeme RODINU možnosťou využitia detského letného tábora, účasti na akciách ku MDD či na Mikuláša. Môžete využiť plne hradený deň voľna na 1. deň v škole prváčika či home office. Budujeme TÍMOVOSŤ na športových dňoch a teambuildingoch. Podporujeme KULTÚRU a slovenské divadlá. Podporujeme zdravý životný štýl a športovcov. Čaká na Vás množstvo ďalších výhod.

Fotky pracoviska