Lekár gynekologicko- pôrodníckeho oddelenia - SVET ZDRAVIA, A. S. Cover

Pracovná pozícia

Lekár gynekologicko- pôrodníckeho oddelenia

ID ponuky: 42416

Referenčný kód: 5de21d1d

Dohodou

Plat

Od 1 140 do 1 300 EUR mesačne

Náplň práce

- vykonáva špecializované pracovné činnosti a v rámci zdravotnej starostlivosti sa zaoberá prevenciou, diagnostikou, liečbou a dispenzarizáciou chorôb ženských pohlavných orgánov a prsníkov- starostlivosť o fyziologický a patologický priebeh tehotenstva, pôrodu a šestonedelia- poskytuje a zabezpečuje komplexnú zdravotnú starostlivosť v súlade s koncepciou daného odboru- poskytuje zdravotnú starostlivosť u hospitalizovaných pacientiek- vykonáva odbornú špecializovanú diagnostickú a preventívno-liečebnú činnosť v danom odbore.

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 1
  • Požadované jazyky a úroveň: slovenčina (expert)
  • - príjemné vystupovanie - flexibilita - všeobecný prehľad - empatia - Vodičský preukaz

sociálny program firmy relaxačné pobyty pre zamestnancov vitamínove doplnky zľavové karty

Fotky pracoviska