Lekár so špecializáciou/ absolvent odd. CHIR - Svet zdravia, a.s Cover

Pracovná pozícia

Lekár so špecializáciou/ absolvent odd. CHIR

ID ponuky: 32761

Referenčný kód: af02a7f6

Dohodou

Plat

Od 1 192,50 do 20 194,20 EUR mesačne

Náplň práce

Pracuje na pridelenom pracovisku ako samostatný lekár s požadovanou kvalifikáciou.

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 5
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (začiatočník), slovenčina (expert)
  • - manuálna zručnosť - schopnosť neustále sa vzdelávať - Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft Outlook - základy - dôslednosť zodpovednosť komunikácia aktívny prístup špecializácia v odbore

Podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov Zdravie - Vernostná karta Dr. Max - Celoročná zdravotná starostlivosť ProCare Zamestnanecké akcie - Medzinárodný maratón mieru v Košiciach a ČSOB Bratislava marathon Rodina - Medzinárodný deň detí - Mikuláš - Letný tábor pre deti, - 1. deň v škole prváčika s plnou náhradou mzdy zamestnanca Kultúra - Výhodné predplatné časopisov

Fotky pracoviska