Lekár (špecialista) interné oddelenie - Svet zdravia, a.s Cover

Pracovná pozícia

Lekár (špecialista) interné oddelenie

ID ponuky: 47730

Referenčný kód: c9a24852

Dohodou

Plat

Od 2 194 EUR mesačne

Náplň práce

Poskytovanie a zabezpečovanie komplexnej zdravotnej starostlivosti v súlade s koncepciou daného odboru. Poskytovanie a zabezpečovanie konziliárnej zdravotnej starostlivosti - zdravotná starostlivosť poskytovaná u hospitalizovaných pacientov, má charakter rady, doporučenia, prípadne invazívneho výkonu Poskytovanie a zabezpečovanie zdravotníckych výkonov a postupov uskutočnených u pacientov na zistenie správnej diagnózy a vykonanie lege artis terapeutických, preventívnych a iných potrebných zásahov a opatrení.

Požiadavky na uchádzača

  • - základné PC schopnosti - schopnosť určiť si priority - schopnosť pracovať v tíme - schopnosť riešiť kritické situácie - lojálnosť proaktivita orientácia na cieľ precíznosť zmysel pre detail a fl exibilnosť ochota učiť sa nové veci starostlivosť, zodpovednosť, komunikácia, samostatnosť, aktívny prístup

Benefity

Podpora kariérneho rastu

Fotky pracoviska