Lekár/lekárka gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia - SVET ZDRAVIA, A. S. Cover

Pracovná pozícia

Lekár/lekárka gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia

ID ponuky: 42447

Referenčný kód: 6e971296

Dohodou

Plat

Od 1 140 do 2 500 EUR mesačne

Atraktívny náborový príspevok, finančné ohodnotenie pracovného nasadenia

Náplň práce

Lekár/ lekár na oddelení gynekológie a pôrodníctva poskytuje a zabezpečuje komplexnú zdravotnú starostlivost v súlade s koncepciou daného odboru. Poskytuje a zabezpečuje konziliárnu zdravotnú starostlivosť, vykonáva odbornú diagnostickú a preventívno-liečebnú činnosť v danom odbore.

Požiadavky na uchádzača

  • - 1. starostlivosť 2.zodpovednosť 3.organizačné a riadiace schopnosti 4.komunikácia 5.aktívny prístup 6.schopnosť riešiť kritické situácie 7. schopnosť určiť priority

Spravodlivé mzdové ohodnotenie Podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov Rôzne druhy nepeňažných Benefitov a tímbildingových aktivít Karta zliav

Fotky pracoviska