Neurológ - SVET ZDRAVIA, A. S. Cover

Pracovná pozícia

Neurológ

ID ponuky: 47663

Referenčný kód: 0b4660cb

Dohodou

Plat

Od 2 194 do 2 500 EUR mesačne

Výška mzdy závisí od dosiahnutého stupňa vzdelania. Motivácia formou osobného príplatku, finančné ohodnotenie pracovného nasadenia

Náplň práce

Lekár špecialista v špecializačnom odbore neurológia pracuje na pridelenom pracovisku ako samostatný lekár s kvalifikáciou. Poskytuje a zabezpečuje komplexnú zdravotnú starostlivost v súlade s koncepciou daného odboru. Poskytuje a zabezpečuje konziliárnu zdravotnú starostlivosť, vykonáva odbornú diagnostickú a preventívno-liečebnú činnosť v danom odbore.

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 1
  • - Organizačné a riadiace schopnosti - Počítačová gramotnosť - Ukončená špecializačná príprava v špecializačnom odbore neurológia. Starostlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, aktívny prístup , dodržiavanie pravidiel, schopnosť riešiť kritické situácie, schopnosť určiť priority.

Spolupráca s uznávanými odborníkmi. Atraktívne pracovné prostredie. Podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov Spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy na pracovisku Rôzne druhy nepeňažných benefitov a tímbildingových aktivít

Fotky pracoviska