Pôrodná asistentka na pôrodnej sále - SVET ZDRAVIA, A. S. Cover

Pracovná pozícia

Pôrodná asistentka na pôrodnej sále

ID ponuky: 42388

Referenčný kód: d247a731

Dohodou

Plat

738,72 EUR mesačne

Náplň práce

Pôrodná asistentka je osoba, ktorá úspešne ukončila oficiálny vzdelávací program pre pôrodné asistentky uznávaný v danej zemi, a dosiahla tak požadovanú kvalifikáciu pre získanie registrácie – potrebnú k výkonu povolania pôrodnej asistentky Pôrodná asistentka má dôležitú úlohu v zdravotnom poradenstve a vzdelávaní nielen žien, ale i v rámci ich rodín a celých komunít. Táto práca by mala zahŕňať predpôrodnú prípravu a prípravu k rodičovstvu a môže byť rozšírená aj do oblasti zdravia žien, sexuálneho alebo reproduktívneho zdravia a starostlivosť o dieťa. Pôrodná asistentka na pôrodnej sále vykonáva samostatnú odbornú prácu na pôrodných sálach spojenú s prípravou na vykonanie pôrodu a inštrumentovanie pri menších pôrodníckych operáciách. Ich profesia neznamená iba podať pánu doktorovi ten či onen nástroj ,alebo povedať žene pri pôrode:„ teraz sa nadýchnite a tlačte“...

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 1
  • Požadované jazyky a úroveň: slovenčina (expert)
  • - zmysel pre spolupatričnosť - - ochota pomáhať - pamäť - pozornosť - precíznosť (presnosť) - predstavivosť - sebaistota - sebaovládanie - spoľahlivosť - praktické myslenie

relaxačné pobyty pre zamestnancov bohatý sociálny program vitamínové doplnky dodatková dovolenka

Fotky pracoviska