Primár/Lekár oddelenia FBLR - Svet zdravia, a.s Cover

Pracovná pozícia

Primár/Lekár oddelenia FBLR

ID ponuky: 51985

Referenčný kód: 0a1edc9a

Dohodou

Plat

Od 2 194,20 EUR mesačne

minimálna odmena 400€ resp. podľa dohody

Náplň práce

- Poskytuje a zabezpečuje komplexnú zdravotnú starostlivosť v súlade s koncepciou daného odboru na oddelení Fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie - Riadi, koordinuje a kontroluje činnosti oddelenia FBLR - Vykonáva diagnosticko-liečebnú činnosť v danom odbore - Poskytuje a zabezpečuje konziliárnu zdravotnú starostlivosť - Dodržiava stanovené metodické postupy a odborné usmernenia stanovené MZ SR - Podieľa sa na tvorbe a uskutočňovaní vzdelávacieho programu na svojom oddelení

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 2
  • Požadované jazyky a úroveň: slovenčina (expert)
  • - Komunikačné zručnosti - Zodpovednosť - Schopnosť určiť priority - Počítačová gramotnosť - Pro-klientský prístup Záujem o odborný a osobnostný rast Tímová práca Aktívny prístup Špecializácia v danom odbore

- Podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov Zdravie - Vernostná karta Dr. Max - Celoročná zdravotná starostlivosť ProCare Zamestnanecká akcie - Medzinárodný maratón mieru v Košiciach a ČSOB maratón Rodina - Family day - Letný tábor pre deti - 1. deň v škole prváčika s plnou náhradou mzdy zamestnanca

Fotky pracoviska