vedúci nutričný terapeut - SVET ZDRAVIA, A. S. Cover

Pracovná pozícia

vedúci nutričný terapeut

ID ponuky: 44384

Referenčný kód: bcb5b72d

Dohodou

Plat

Od 930 EUR mesačne

Náplň práce

-samostatne riadi a organizuje poskytovanie zdravotnej starostlivosti v odbore fyziologická a klinická výživa, -zavádza a vypracováva vhodné receptúry jedál a informačných pokynov k príprave jedál v súlade s platným diétnym systémom, -intenzívne spolupracuje s ústavným dietológom, ošetrujúcimi lekármi a vedúcimi sestrami v otázkach predpisu, prípravy a podávaní špeciálnych diét, určovanie technológií prípravy stravy, - v spolupráci s kuchárom zostavuje jedálny lístok pre diétne a racionálne stravovanie pacientov a cudzích, -vykonáva kalkuláciu a normovanie stravy, - kontroluje a zodpovedá za distribúciu a servírovanie stravy, - má odborný dohľad nad prípravou a výdajom stravy v kuchyni, -organizačne zabezpečuje kontrolu skladových zásob, najmú potravín

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 5
  • - zodpovednosť - komunikácia - krativita - aktívny prístup - špecializácia v odbore klinická výživa

Benefity

vernostné karty

Fotky pracoviska