Aplikačný administrátor Big Data aplikácií - SYNERGIE Slovakia Cover

Pracovná pozícia

Aplikačný administrátor Big Data aplikácií

ID ponuky: 54381

Referenčný kód: e125f2b3

Dohodou

Plat

1 800 EUR mesačne

od 1800 € brutto (viac v závislostí od skúseností kandidáta)

Náplň práce

Hľadáme aplikačného administrátora, ktorý sa bude starať o zverenú platformu Big data aplikácií a má skúsenosti s Business Inteligence nástrojom či Hadoop technológiou. Náplň práce: * starať sa o zverejný cluster, sledovať ako funguje, nasadzovať riešenia * monitorovať konektivitu a výkon zvereného clustera * nasadzovať a spravovať Big Data infraštruktúru * zabezpečiť bezproblémový chod Big Data aplikácií * skriptovať úpravy pre automatizovanie v Python Stretnete sa aj s týmito technológiami: * Jupyter notebook, PySpark, REST API, NiFi, Flink, Grafana, Elasticsearch * Docker/OpenShift * Administrácia Linuxových systémov * Databázy (MySQL, Oracle)

Požiadavky na uchádzača

* finančné ohodnotenie závisí od pracovných skúseností * garantovaný 13. plat, 2x ročne výkonnostné bonusy * pozícia je obsadzovaná ako zástup za materskú dovolenku (možnosť ostať vo firme aj po ukončení zástupu) * 5 dní dovolenky navyše * kompenzácia 8 dní PN/OČR * 4 dni extra voľna * plne hradené stravné lístky * flexibilná pracovná doba * možnosť home-office * zaujímavý a motivujúci sociálny balíček s množstvom benefitov * služby a produkty spoločnosti pre zamestnanca a jeho rodinu* * individuálny plán osobného rozvoja a vzdelávania