International sales & marketing director - SYNERGIE Slovakia Cover

Pracovná pozícia

International sales & marketing director

ID ponuky: 48347

Referenčný kód: 70db12a9

Dohodou

Plat

5 000 EUR mesačne

od 5000€ brutto mesačne ( závisí od skúseností daného kandidáta )

Náplň práce

Moderná IT spoločnosť hľadá posilu pre svoj obchodný tím. Hľadáme skúseného človeka, ktorý má skúsenosť s riadením medzinárodných tímov v oblasti marketingu a obchodu. Dôležitá je orientácia na dlhodobé zvyšovanie obchodníckych/ marketingových aktivít a stratégií. Človek je zodpovedný za oblasť EMEA. Náplň práce: * riadenie marketingových aktivít v EMEA regióne * implementácia marketingových aktivít v lokálnych trhoch * identifikácia problémov na lokálnej a regionálnej úrovni * zodpovednosť za hlavné ciele v rámci sales & marketing v regióne EMEA * aktívna komunikácia s lokálnymi pobočkami spoločnosti * udržiavať, podporovať a vylepšovať predajné procesy spoločnosti s cieľom najvyššieho zisku * tvorba dlhodobých predajných a marketingových stratégii a plánov * tvorba akčných plánov v prípade krízových situácií * "decision making" na regionálnej úrovni

Požiadavky na uchádzača

  • - * minimálne 5 ročná skúsenosť na medzinárodnom poste v rámci marketingu ( napr. CEE, EMEA pod. ) * skúsenosť s priamym a nepriamym riadením tímov ( riadenie niekoľkých levelov, externých partnerov ) * anglický jazyk - plynule slovom aj písmom : C1 * technické znalosti v IT sú veľkou výhodou * skúsenosť v oblasti obchodu * orientácia na dlhodobé plánovanie a tvorbu stratégií * business myslenie - zanietenie pre to byť osobou zodpovednou za obchod a zisk spoločnosti * excelentné komunikačné a prezentačné schopnosti

* medzinárodné prostredie * finančné bonusy * firemný automobil * možnosť zastávať pozíciu vysokej úrovne s možnosťou priamo ovplyvniť zisk spoločnosti