Marketing Manager pre IT spoločnosť - SYNERGIE Slovakia Cover

Pracovná pozícia

Marketing Manager pre IT spoločnosť

ID ponuky: 54048

Referenčný kód: 1f7f2ea1

Dohodou

Plat

3 500 EUR mesačne

od 3500€ brutto mesačne ( závisí od skúseností daného kandidáta )

Náplň práce

Moderná IT spoločnosť hľadá posilu v podobe Marketingového Manažéra. Ideálny kandidát sa musí vyznať vo svete marketingu a zároveň byť znalec v oblasti IT. Dôležitá je orientácia na marketingovú stratégiu, 5 členný marketingový tím a schopnosť tvoriť marketing pre zahraničné trhy. (Ázia, Amerika, Afrika) Hlavné zodpovednosti: * vypracovať marketingovú stratégiu spoločnosti v súlade s cieľmi spoločnosti a strategickými a obchodnými cieľmi * implementovať marketingové stratégie s cieľom splniť alebo prekročiť ciele týkajúce sa generovania príjmov * zastrešovať Brand management,budovať a udržiavať korporátnu identitu a ostatnú internú a externú komunikáciu * vytvárať inovatívne nápady na propagáciu značky a produktov * podieľať sa na tvorbe širokej škály rôznych marketingových materiálov (brožúry, katalógové listy, prezentácie) * silný fokus na digitálny marketing * riadiť produkciu hodnotného a pútavého obsahu pre webové stránky a blogy * určovať a koordinovať udalosti, ako sú obchodné veľtrhy, semináre * dohľad na marketingovým rozpočtom spoločnosti * udržiavať efektívnu, otvorenú a transparentnú komunikáciu pri hľadaní synergií s ostatnými oddeleniami

Požiadavky na uchádzača

* exkluzívne softvérové produkty * medzinárodné prostredie * účasť na medzinárodných veľtrhoch, seminároch a akciách týkajúcich sa najmodernejších technológií * flexibilný pracovný čas * možnosť sebarealizácie