Máš preukaz VZV? Poď k nám a zarob si viac ako 900 €. - SYNERGIE Slovakia Cover

Pracovná pozícia

Máš preukaz VZV? Poď k nám a zarob si viac ako 900 €.

ID ponuky: 53924

Referenčný kód: 0c34da24

Dohodou

Plat

770 EUR mesačne

770€ základ + bonusy a príplatky

Náplň práce

Ponuka práce pre skúsených vodičov VZV. Pracuje sa na 3 zmeny, víkendy sú voľné. Zabezpečíme predĺženie platnosti VZV a zálohy poskytujeme týždenne. * Práca na vysokozdvižnom vozíku * Vykladanie a triedenie tovaru * Zaskladňovanie tovaru * Kontrola paliet * Inventarizácia tovaru

Požiadavky na uchádzača

* Základný plat 770 € a dochádzkový bonus až do výšky 135 € * Príspevok na dopravu 10 € * Gastro lístky v hodnote 4 € plne hradené zamestnávateľom * Výhodné príplatky nad rámec Zákonníka práce * 13.plat (vypláca sa na dve časti - 1/2 v máji a 1/ 2 v novembri) * nárok na príspevok na reakreáciu už po skúšobnej dobe * zasielanie záloh na týždennej báze * nástup možný ihneď