Windows systém administrátor pre lídra v oblasti automotive - SYNERGIE Slovakia Cover

Pracovná pozícia

Windows systém administrátor pre lídra v oblasti automotive

ID ponuky: 53853

Referenčný kód: 9b86f593

Dohodou

Plat

1 800 EUR mesačne

od 1800€ brutto/ mesiac

Náplň práce

Máš skúsenosť s technickou podporou operačného systému Windows? Rád komunikuješ v anglickom jazyku? Vieš si samostatne určiť priority úloh? Pre významného dodávateľa automobilových komponentov hľadáme Windows systém administrátora. Daj nám o sebe vedieť a zapoj sa do tímu v medzinárodnej spoločnosti. Tvojou úlohou bude: * inštalácia, konfigurácia, údržba softvérového riešenia * poskytovanie technickej podpory užívateľom * riešenie problémov s hardvérom, hlásenie incidentov, komunikácia s L2 * evidencia a nastavenie prístupových oprávnení, zálohovanie dát * spolupráca so support tímom * pohotovosť 24/7

Požiadavky na uchádzača

* finančné ohodnotenie závisí od pracovných skúseností * bonusy vyplácané 2x ročne * nadštandardná zdravotná starostlivosť * jazykové kurzy * príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie