Čašník/čašníčka - Selaví Cover

Pracovná pozícia

Čašník/čašníčka

ID ponuky: 55772

Referenčný kód: bd051f7f

Dohodou

Plat

900 EUR mesačne

možnosť práce aj na dohodu

Náplň práce

Práve v reštaurácii a vinotéke Selaví, s výbornou polohou v centre mesta, prinášame do Bratislavy gastronomický zážitok pod vedením špičkového šéfkuchára a F&B Manager-a so skúsenosťami v prémiových reštauráciách v zahraničí. Pravidelné kultúrne akcie a koncerty. Otváracie hodiny 12:00-0:00 (nedeľa, pondelok zatvorené) ČÍM NÁS ZAUJMEŠ? * svojou pozitívnou energiou a prozákazníckou orientáciou * skúsenosťami s obsluhou (aj v anglickom jazyku) * záujmom o vyšší level gastronómie a vína

Požiadavky na uchádzača

<p> <p>ČÍM CHCEME ZAUJAŤ MY TEBA?<br>* transparentným odmeňovaním (všetko v zmluve, príplatky podľa zákona,  garancia výplaty do stanoveného termínu)<br>* možnosťou rásť (učiť sa od špičkových kuchárov a someliérov, tastingy, degustácie, vzdelávanie a spolupráca v rámci našich projektov)<br>* postaráme sa o teba: pracovná rovnošata, pitný režim, zamestnanecká strava * teambuildingové akcie</p> <p></p>

Fotky pracoviska