Zdravotná sestra vo Švajčiarsku - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Zdravotná sestra vo Švajčiarsku

ID ponuky: 33949

Vhodné pre absolventa strednej školy

Vhodné pre absolventa vysokej školy

Vhodné pre študenta vysokej školy

Vhodné pre študenta strednej školy

Dohodou

Úvod

Zdravotný personál do Švajčiarska

Náplň práce

Prijímame kvalifikované zdravotné sestry a zdravotníckych špecialistov na prácu do švajčiarských nemocníc a domovov dôchodcov Ponúkame prestížnu prácu v moderných štátnych nemocniciach, klinikách a ďalších zariadeniach vo Švajčiarsku.

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky a úroveň: nemčina (pokročilý)
  • - prax v odbore (v Rakúsku/Nemecku/Švajčiarsku výhodou) - samostatnosť, zodpovednosť, bezúhonnosť, flexibilita

Informácie o plate

Od 5 500 EUR mesačne

- Výborné pracovné prostredie, moderné zariadené kliniky, špičkové medicínske zariadenie - Atraktívne finančné ohodnotenie - Plat sa odvíja od dosiahnutého vzdelania a počtu rokov praxe - Možný kariérny rast - Pracovné povolenie vo Švajčiarsku - Pomoc pri vybavovaní formalít - Benefity švajčiarskej zamestnaneckej zmluvy - Zamestnávateľ zabezpečuje ubytovanie v blízkosti pracoviska - Zamestnávateľ zabezpečuje 1. pracovný pohovor na Slovensku , a tiež dopravu na 2. pracovný pohovor vo Švajčiarsku / Cestovné, Ubytovanie, Osobu ktorá Vás bude sprevádzať a celkové pohodlie záujemkyne.

Fotky pracoviska

O zamestnávateľovi

Slowiss je švajčiarska personálna agentúra so sídlom na Slovensku. Zameriava sa na sprostredkovanie práce do západnej Európy, pričom však ponúka aj pracovné príležitosti na Slovensku. Náš mladý pracovný tím sa svojou inovatívnosťou a individuálnym ľudským prístupom líši od konkurencie. Naším cieľom je zabezpečovať hladký priebeh poskytovania služieb, a dosiahnuť tak spokojnosť našich klientov. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.