Zdravotná sestra vo Švajčiarsku - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Zdravotná sestra vo Švajčiarsku

ID ponuky: 37276

Termín nástupu

01.06.2018

Plat

Od 5 000 EUR mesačne

Úvod

Zdravotná sestra vo Švajčiarsku - za odporučenie odmena 500€! Slowiss Invest, s.r.o.

Náplň práce

Prijímame kvalifikované zdravotné sestry a zdravotníckych špecialistov na prestížnu prácu do moderných švajčiarských nemocníc. Starostlivosť o pacientov v štátnych nemocniciach, klinikách, súkromných penziónoch pre dôchodcov, domovoch dôchodcov, hospicoch a ďalších zariadeniach vo Švajčiarsku. Ak poznáte vo Vašom okolí zdravotnú sestru, ktorá by mala záujem pracovať vo Švajčiarsku, odporučte nám ju, a my Vás za to odmeníme sumou 500€! Pre uchádzačov, ktorí absolvujú 1. pohovor na Slovensku a spĺňajú požiadavky, zabezpečujeme 2. pracovný pohovor s potencionálnym zamestnávateľom a prehliadkou pracoviska priamo vo Švajčiarsku, pričom je v najvyššej možnej miere postarané o pohodlie uchádzačov. Pracovný pohovor vo Švajčiarsku: - švajčiarsky sprostredkovateľ zamestnania preberá náklady spojené s vycestovaním a ubytovaním vo Švajčiarsku vo výške približne 500€ - vyzdvihnutie na letisku odborným personálom a doprovod do hotela - odborná príprava na pohovor deň vopred - doprovod k pohovoru Nostrifikácia - uznanie vzdelania (Anerkennung in der Schweiz): - švajčiarsky sprostredkovateľ zamestnania preberá náklady súvisiace s predbežným priznaním nostrifikácie (notárom overené kópie, prekladateľské služby, atď.) vo výške približne 300€ - švajčiarsky sprostredkovateľ zamestnania uhrádza preddavok na uznanie vzdelania vo výške približne 1000€

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky a úroveň: nemčina (pokročilý)
  • - min. stredoškolské vzdelanie s maturitou - znalosť nemeckého jazyka min. B2 (certifikát výhodou) - stačí dokladovať až k nostrifikácii - prax v odbore (v Rakúsku/Nemecku/Švajčiarsku) výhodou - samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, bezúhonnosť - chuť pracovať v zahraničí, ochota učiť sa nové veci

výborné pracovné prostredie, moderne zariadené kliniky, špičkové medicínske zariadenie - atraktívne finančné ohodnotenie - plat sa odvíja od dosiahnutého vzdelania a dĺžky praxe - možný kariérny rast - efektívny školiaci systém - pracovné povolenie vo Švajčiarsku - benefity švajčiarskej zamestnaneckej zmluvy - ubytovanie v blízkosti pracoviska Švajčiarsky sprostredkovateľ zamestnania preberá výdavky spojené s pohovorom vo Švajčiarsku. Švajčiarsky sprostredkovateľ zamestnania spolupracuje pri vybavovaní nostrifikácie a preberá náklady na jej predbežné priznanie.

Fotky pracoviska

O zamestnávateľovi

Slowiss je švajčiarska personálna agentúra so sídlom na Slovensku. Zameriava sa na sprostredkovanie práce do západnej Európy, pričom však ponúka aj pracovné príležitosti na Slovensku. Náš mladý pracovný tím sa svojou inovatívnosťou a individuálnym ľudským prístupom líši od konkurencie. Naším cieľom je zabezpečovať hladký priebeh poskytovania služieb, a dosiahnuť tak spokojnosť našich klientov. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.