Lekár bez špecializácie - oddelenie liečebnej psychiatrie - Svet zdravia, a.s Cover

Pracovná pozícia

Lekár bez špecializácie - oddelenie liečebnej psychiatrie

ID ponuky: 14878

Referenčný kód: 79064541

Dohodou

Plat

Od 1 192 do 1 200 EUR mesačne

Náplň práce

- zabezpečovanie a poskytovanie komplexnej zdravotnej starostlivosti v súlade s koncepciou daného odboruzabezpečovanie a poskytovanie konziliárnej zdravotnej starostlivosti - zdravotná starostlivosť poskytovaná u hospitalizovaných pacientov - vykonávanie odbornej špecializovanej diagnostickej a preventívno-liečebnej činnosti v danom odbore.

Požiadavky na uchádzača

  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • - všeobecný prehľad - príjemné vystupovanie - schopnosť vedenia a motivácie pracovného tímu - flexibilita - zodpovednosť, schopnosť riešiť krízové situácie - aktívny prístup - Vodičský preukaz Microsoft Excel – základy Microsoft Word – základy Microsoft Outlook - základy

Bezplatné ubytovanie, Príjemné pracovné prostredie, podpora vzdelávania, rôzne formy nepeňažných benefitov