Lekár so špecializáciou v odbore anestéziológia a intenzívna medicína - Svet zdravia, a.s Cover

Lekár so špecializáciou v odbore anestéziológia a intenzívna medicína

ID ponuky: 52013

Referenčný kód: 739610d1

Dohodou

Plat

Od 1 192,50 EUR mesačne

motivácia formou osobného príplatku, finančné ohodnotenie pracovného nasadenia

Náplň práce

Poskytuje a zabezpečuje komplexnú zdravotnú starostlivosť v súlade s koncepciou daného odboru na Oddelení anestéziológie a intenzívnej medicíny Poskytuje a zabezpečuje zdravotnícke výkony a postupy uskutočnené u pacientov na zistenie správnej diagnózyVykonáva diagnosticko- liečebnú a odbornú činnosť v súlade s aktuálnymi vedeckými poznatkami, hodnotami a cieľmi príslušného medicínskeho odboruPostupuje podľa schválených predpisov, vnútorných smerníc a organizačných pokynovPodieľa sa pri vypracúvaní a vedení zdravotnej dokumentáciePracuje zodpovedne a riadne v súlade s právnymi predpismi

Požiadavky na uchádzača

  • Požadované jazyky a úroveň: slovenčina (expert)
  • - počítačová gramotnosť - Komunikatívnosť Zodpovednosť Dôslednosť Aktívny prístup flexibilita schopnosť riešiť kritické situácie

Podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov Zdravie - Vernostná karta Dr. Max - Celoročná zdravotná starostlivosť ProCare Zamestnanecká akcie - Medzinárodný maratón mieru v Košiciach a ČSOB maratón Rodina - Family day - Letný tábor pre deti - 1. deň v škole prváčika s plnou náhradou mzdy zamestnanca Kultúra - Výhodné predplatné časopisov

Fotky pracoviska